Wojewódzka Karta Rodzin Wielodzietnych

Wojewódzka Karta Rodzin Wielodzietnych

zobacz więcej

Harmonogram wsparcia na miesiąc kwiecień 2021 r. w ramach projektu “Siła motywacji”.

19/04

Projekt “Siła motywacji” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu

Czytaj więcej

Zapytanie ofertowe do złożenia oferty cenowej na zakup druków akcydensowych używanych w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Poddębicach.

15/03

Załącznik do oferty

Czytaj więcej

Harmonogram wsparcia na miesiąc marzec 2021 r. w ramach projektu “Siła motywacji”.

03/03

Projekt “Siła motywacji” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu

Czytaj więcej

Harmonogram wsparcia na miesiąc luty 2021 r. w ramach projektu “Siła motywacji”.

03/03

Projekt “Siła motywacji” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu

Czytaj więcej

Zapytanie ofertowe 9/ZO/RPO/2021 na zapewnienie zakwaterowania, wyżywienia, wynajęcia sali wykładowej, zapewnienie przerwy kawowej dla 31 osób w tym: 30 uczestników projektu oraz 1 socjoterapeuty podczas 3 dniowych warsztatów socjoterapeutycznych.

24/02
Czytaj więcej

Rejony

Wykaz rejonów Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Poddębicach

Urszula Kajdanek St. Pracownik Socjalny - Rejon Nr 1 (pokój Nr 5)

Miasto - ulice: Zielona, Południowa, Miła, Piękna, Spokojna, Sienkiewicza, Grunwaldzka,
Wieś: Truskawiec, Nowa Wieś, Antonina, Malenie, Krępa, Borzewisko, Niemysłów, Lubiszewice, Leśnik, Dzierzązna, Ksawercin, Porczyny, Wylazłów, Ewelinów.

Leokadia Klimek St. Pracownik Socjalny - Rejon Nr 2 (pokój Nr 5)

Miasto - ulice: Kopernika, Kochanowskiego, Kosmonautów, Reja, 22-go Lipca, Przejazd, Osiedlowa, Świerczewskiego, Targowa, Wyzwolenia.
Wieś : Aleksandrówek, Antoninów, Byczyna, Ciężków, Wólka, Kałów, Łężki, Szczyty, Tumusin, Rąkczyn, Zagórzyce, Kol. Góra Bałdrzychowska, Góra Bałdrzychowska, Adamów, Pustkowie, Leokadiew, Ośrodek w Feliksowie, Golice, Mrowiczna, Jabłonka

Ewa Majer Pracownik socjalny - Rejon Nr 3 (pokój Nr 7)

Miasto – ulice: Krasickiego, Baczyńskiego, Dojazd, Łęczycka, Cicha, Wesoła, Słoneczna, Szkolna, Sobieskiego 1, Przyszłość, Północna.
Wieś: Busina, Bałdrzychów, Borki Lipkowskie, Borysew, Lipki, Madajka, Podgórcze, Pudłówek, Pudłów Stary, Pudłów Nowy, Stacja PKP, Niewiesz, Niewiesz Kol., Sworawa, Sempółki, Małe, Brzezinki.

Sylwia Jatczak Pracownik socjalny - Rejon Nr 4 (pokój Nr 7)

Miasto– ulice: Cmentarna, Kaliska, Kilińskiego, Konopnickiej, Łódzka, Mickiewicza, Nadrzeczna, Narutowicza, Partyzantów, Parzęczewska, Polna, Piotrowskiego, Puławskiego, 18-go Stycznia, Leśna, Młynarska, Pl. Kościuszki
Wieś: Grocholice, Józefów, Karnice, Kobylniki, Lipnica, Napoleonów, Piotrów, Szarów, Ułany, Wandówka, Wilczków, Gibaszew, Izabela.

Agnieszka Kalcedyniak Pracownik socjalny - Rejon Nr 5 (pokój Nr 6)

Miasto - ulice: Deczyńskiego, Krótka, Dębowa, Morelowa, Nowa, Ogrodowa, Poprzeczna, Rzemieślnicza, Sobieskiego, Wiśniowa, 1- go Maja.
Wieś: Kol. Chropy, Chropy, Józefka, Klementów, Marynki, Panaszew, Dominikowice, Praga, Rodrysin, Tarnowa, Balin.