APEL nie bądźmy obojętni.

18 Marzec 2020
Kategoria aktualności
18 marca 2020, Komentarze Możliwość komentowania APEL nie bądźmy obojętni. została wyłączona

Drodzy mieszkańcy

Niestety koronawirus SARS–CoV–2 jest obecny w Polsce i może wpłynąć na życie wokół nas. W grupie podwyższonego ryzyka znajdują się osoby starsze i schorowane, to one powinny teraz szczególnie na siebie uważać, unikać skupisk ludzi i masowu7ych zgromadzeń. To one często mieszkające samotnie potrzebują wsparcia, by móc uniknąć konieczności kontaktu z otoczeniem,. Każdy z nas ma w sowim najbliższym otoczeniu seniorów i osoby w podeszłym wieku. W związku z z tym, ze dla tej grupy koronawirus stanowi największe zagrożenie, zwracam się do Państwa z apelem o pomoc sąsiedzką – zrobienie zakupów, wykupienie leków, zrobienie zakupów. Takie drobne gesty są dziś na wagę zdrowia a nawet życia.

Okażmy pomoc i wsparcie.

Pomożemy, jak możemy!

Pracownicy socjalni Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Poddębicach gotowi są do niesienia pomocy zwłaszcza osobom starszym, samotnym i niepełnosprawnym

prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu:

Pracownik socjalny 510 450 381

Kierownik Ośrodka 505 020 850

Ochotnicza Straż Pożarna w Poddębicach we współpracy z Gminą Poddębice i MGOPS w Poddębicach oferuje pomoc dla starszych mieszkańców Poddębic przy zakupach leków, art. spożywczych i innych potrzebnych rzeczach. W razie takiej potrzeby prosimy o kontakt:

Michał 783-125-337

Marcin 601-621-386

Komentarze zablokowane.