OGŁOSZENIE O WYNIKACH NABORU

22 Grudzień 2015
Kategoria Bip
22 grudnia 2015, Komentarze 0

OGŁOSZENIE O WYNIKACH NABORU

na stanowisko – Główny Księgowy

( nazwa stanowiska pracy)

w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Poddębicach

 

Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Poddębicach informuje, że w dniu 22 grudnia 2015 roku kandydatka wyłoniona w drodze naboru na stanowisko Głównego księgowego Pani Nina Żałobna zamieszkała Gajówka Kolonia odmówiła nawiązania stosunku pracy, dlatego zgodnie z Regulaminem naboru pracowników na wolne stanowisko urzędnicze i kierownicze stanowiska urzędnicze w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Poddębicach na stanowisko Głównego księgowego została wybrana Pani Aleksandra Bączyk zam. Poddębice.

 

 

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

 

Zgodnie z Regulaminem naboru pracowników na wolne stanowisko urzędnicze i kierownicze stanowiska urzędnicze w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Poddębicach,w przypadku, gdy kandydat wyłoniony w drodze naboru odmówi nawiązania stosunku pracy, stosunek pracy nawiązuje się z kolejną osobą spośród kandydatów wyłonionych w protokole naboru.

Mając na uwadze powyższe oraz na podstawie złożonych dokumentów aplikacyjnych zdecydowano o zatrudnieniu Pani Aleksandry Bączyk na stanowisku Głównego księgowego w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Poddębicach. Pani Aleksandra Bączyk w przeprowadzonej rozmowie kwalifikacyjnej uzyskała wysoką liczbę punktów i tym samym wykazała, iż posiada odpowiednie kwalifikacje i przygotowanie do pracy na wskazanym stanowisku.


Poddębice dnia 22 grudnia 2015 r.

 

                                                                                                                              Zofia Kwapis – Leśniewicz

                                                                                     Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka

                                                                                        Pomocy Społecznej w Poddębicach

Komentarze zablokowane.